آخرین اخبار در مورد کارت سوخت و نحوه رهگیری آن

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده
بعد از محدودیت سوخت گیری با کارت سوخت جایگاه داران، سخنگوی دولت از طرحی تازه برای اعمال محدودیت های تازه برای سوخت گیری با کارت سوخت جایگاه ها خبر داده است. البته محدودیت 30 لیتر سوخت گیری با کارت جایگاه داران، محدودیت کاملی نبوده و رانندگان می توانند در یک روز از چند جایگاه 30 لیتر بنزین دریافت کنند.
به گزارش خودروبانک و به نقل از خبرآنلاین، بر اساس خبرهای رسیده در محدودیت جدید میزان سوخت گیری در هر بار مراجعه و استفاده از کارت شخصی به 15 لیتر کاهش می یابد، اما در این مرحله نیز سوخت گیری از جایگاه های مختلف با رعایت این سقف مجاز است.
برای دریافت کارت سوخت به پست مراجعه نکنید
سید میثم حسینی لر معاون فناوری اطلاعات شرکت ملی پست در مورد وضعیت کارت های سوخت گفت: به منظور ارتقای مشتری مداری و صرفه جویی در زمان مشتریان، گزینه ای در بخش رهگیری کارت سوخت در سایت پست ایجاد شده تا متقاضیان در صورت تمایل به دریافت کارت سوخت در محل مورد نظر خود، با پرداخت هزینه ارسال پیشتاز و ورود اطلاعات لازم، کارت سوخت خود را در آدرس اعلام شده تحویل بگیرند.
وی ادامه داد: کارت های سوخت فقط یکبار برای تحویل به درب منزل فرد متقاضی ارسال می شود و در صورت اشتباه بودن آدرس و یا تغییر محل سکونت، کارت سوخت به باجه های معطله برگشت داده می شود.
حسینی لر در پایان بیان داشت: افراد متقاضی کارت سوخت می توانند با مراجعه به سایت epolice و دریافت کد رهگیری 24 رقمی، به بخش رهگیری درسایت شرکت ملی پست مراجعه و پس از اطلاع از محل نگهداری کارت سوخت خود، برای دریافت آن اقدام کنند.
نظرات
 
 
 
Nader 1398/6/22
خیلی مسخرس بنده برای خودروی شخصی خودم درخواست کارت سوخت دادم و الان خارج از کشور هستم ولی متاسفانه سایت epolice قابلیت دسترسی از خارج از ایرانو نداره ! واقعا چرا ؟؟ اطلاعات محرمانس که از خارج از کشور دسترسیشو بستن ؟ یا ترسیدن کشور های دیگه از پلتفرم های فوق پیشرفته ما کپی برداری کنن ؟؟
ناشناس 1398/6/23
به گزارش خودروبانک و به نقل از خبرآنلاین، بر اساس خبرهای رسیده در محدودیت جدید میزان سوخت گیری در هر بار مراجعه و استفاده از کارت شخصی به 15 لیتر کاهش می یابد، اما در این مرحله نیز سوخت گیری از جایگاه های مختلف با رعایت این سقف مجاز است.

الان این جمله یعنی چی؟؟؟ یعنی حتی اگه شما کارت شخصی هم داشته باشید 15 لیتر بیشتر بهتون نمی دن؟!؟! یعنی مثلا منی که باک ماشینم 70 لیتره باید بین 5 تا پمپ بنزین مختلف الاف بچرخم تا بتونم یه باک پر بزنم؟!؟! اگه واقعا اینجوری باشه که تصمیم گیران این موضوع واقعا نابغه هستن!!! مگه مردم بیکار و الاف شما هستن که چنین تصمیمات مسخره ای می گیرید؟!؟! فکر کنم اگه اینجوری باشه بنده باید کامل وقت یک روزم رو بزارم برای پروژه سوخت زنی!!!
ایرانی 1398/6/23
من هم که توی ایرانم نمیتونم از این سایت استفاده کنم و این خطا رو میده :
در حال حاضر سایت در دسترس نیست...
لطفا شکیبا باشید و مجددا تلاش فرمایید.

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران