تصویر دقیق‌تری از تسلا مدل اسP100D+ Plaid منتشر شد

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده
تصویر جدیدی از تسلا مدل اسP100D+ Plaid که به تازگی معرفی شده منتشر شد که در آن شاهد جزئيات بیشتری از این خودروی الکتریکی هستیم. مدل اس P100D+ مسابقه‌ای توجهات زیادی را به خودش جلب کرده است. پس از اینکه ایلان ماسک رئيس تسلا دو روز پیش این خودرو را رسما معرفی کرد، عکاسان موفق شدند تصاویر جدیدی از این خودروی الکتریکی متفاوت منتشر کنند.
در این تصاویر جدید شاهد تفاوت‌هایی نسبت به قبل هستیم. این مدل اس از تایرهای گودیر ایگل F1 بهره می‌برد، نه از تایرهای میشلن کاپ 2R که در تصاویر قبلی دیده بودیم. این خودروی الکتریکی همچنین دارای ترمزهای کربن سرامیکی است.
احتمالا طی چند روز آینده شاهد تلاش این تسلا در پیست نوربرگ رینگ برای ثبت رکورد باشیم، اما هنوز مشخص نیست می‌تواند رکورد ثبت شده توسط پورشه تایکان را بشکند یا خیر. تسلا سال آینده یک تسلا مدل اس مشابه همین خودروی مسابقه‌ای به بازار عرضه خواهد کرد.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران