با آخرین قیمت خودروهای وارداتی همراه باشید + جدول

بعد از موج گرانی ماه های گذشته و افزایش شدید قیمت‌ها در بازار خودروی کشور، بار دیگر شاهد سیر نزولی قیمت خودرو در بازار هستیم، هرچند بازار خودروی کشور همچنان نوسان دارد و نباید بر روی کاهش قیمت مقطعی آنان در بازار حساب باز کرد و بیشترین تاثیر آن را می توانیم بر روی خودروهای وارداتی شاهد باشیم که به طور مستقیم با ارز سروکار دارند و نوسانات اندک نرخ ارز می تواند بر روی تغییر چندین میلیون تومانی قیمت آنان تاثیرگذار باشد.
حال پیرو این موضوع، در ادامه جدولی از آخرین قیمت خودروهای وارداتی در بازار تهیه شده است که می توانید جزییات بیشتر آن را به نقل از اقتصاد آنلاین در جدول زیر شاهد باشید. گفتنی است که آخرین قیمت خودروهای وارداتی نشان از کاهش قیمت چشمگیر آنان دارد، به طوری که اگر در خردادماه سال جاری قصد خرید هیوندای توسان داشتید، لازم بود که حدود 820 میلیون تومان هزینه کنید و یا خودروی سوناتا هیبریدی به قیمت 800 میلیون تومانی فروخته می شد، اما باتوجه به انتشار آخرین قیمت خودروهای وارداتی در بازار، می توانیم کاهش چشمگیر قیمت ها را در بازار شاهد باشیم که جزییات بیشتر آن در جدول زیر آمده است.

با آخرین قیمت خودروهای وارداتی همراه باشید

با آخرین قیمت خودروهای وارداتی همراه باشید

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران