بی ام و در تایلند ماژول باتری تولید می‌کند

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده
تایلند یکی از مقاصد شرکت‌های غربی برای سرمایه گذاری و راه اندازی خط تولید است و بی ام و نیز چندین سال است که تولید پک باتری‌های خود را به یک شرکت تایلندی سپرده است. این گروه از سال 2018 با همکاری گروه DRÄXLMAIER، که یکی از بزرگترین تامین کنندگان باتری خودروست، خط تولید ماژول باتری و پک باتری را در تایلند آغاز نموده است. باتری‌های ساخته شده به شهرک صنعتی آماتا سینی، واقع در استان ریونگ منتقل می شوند که در آنجا بی ام و سری 5 پلاگین هیبریدی به تولید می‌رسد.
خط تولید باتری‌های بی ام و در جولای سال جاری، با همکاری مشترک DRÄXLMAIER در WHA Chonburi Industrial Estate 2 راه اندازی شدند. این کارخانه باتری‌های ولتاژ بالا، پک باتری، ماژول باتری و خود باتری را به تولید می‌رساند. در حال حاضر، بی ام و در چند سایت به تولید و بسته بندی ماژول باتری مشغول است، از جمله در دینگولفینگ آلمان، در شنیانگ چین با همکاری و سرمایه گذاری مشترک برلیانس، و تایلند در کارخانه DRÄXLMAIER Group. باتری ولتاژ بالا یک عنصر اساسی برای تولید خودروهای هیبریدی یا برقی است که به مهارت‌های تخصصی برای تولید نیاز دارد و یک قطعه بسیار پیشرفته است. بی ام و و گروه DRÄXLMAIER امیدوارند طی سالهای آتی، سرمایه گذاری مشترک خود را در تایلند ادامه دهند.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران