خط تولید پورشه تایکان را ببینید + فیلم

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده
پورشه تایکان به عنوان رقیب اصلی تسلا مدل اس بزودی وارد بازار خواهد شد و آغازگر دوره جدیدی در تاریخ شرکت پورشه خواهد بود. پورشه برای عرضه این مدل به هیچ عنوان صبر نکرده و از تاریخ نهم سپتامبر، تولید آن را آغاز کرده است. خودروها و قطعات در سایت اصلی پورشه در اشتوتگارت-زفنهاوزن در آلمان تولید می شوند.
پورشه یک فیلم سی دقیقه‌ای از خط تولید این خودرو را منتشر کرده که شامل ساخت بدنه، رنگ آمیزی، تولید قطعات فنی و مونتاژ نهایی خودرو می‌شود. خطوط تولید پورشه تایکان کاملا خودکار است و 1500 نفر پرسنل خط مونتاژ، وظیفه نظارت دقیق بر فرآیند تولید پورشه تایکان را بر عهده دارند. پورشه افتتاح خط تولید تایکان را نقطه عطفی در تاریخ این شرکت آلمانی می‌داند.
الیور بلوم ، رئیس هیئت اجرایی شرکت پورشه در مورد راه اندازی خط تولید پورشه تایکان گفت: تولید پورشه تایکان که یک خودرو پاک با آلایندگی صفر است، نشان دهنده توجه ما به محیط زیست و حفظ این میراث برای تمامی انسان‌هاست. تولید پورشه تایکان یک ابتکار از سوی شرکت ماست که تاکنون مشابه چنین خودرویی را نداشته‌ایم، اما تایکان همچنان یک پورشه است، خلاقانه، اسپرت و دلربا.


نظرات
 
 
 
pulsar 1398/6/27
طراحي جولوش يه جوريه كه انگار داره گريه مي كنه و يه قطره اشك از گوشه چشمش داره مي اد پايين
panorama 1398/6/27
انگار تو سینما نشستی داری فیلم آینده رو میبینی...باید احسنت گفت به مهندسی آلمانی

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران