فروش اعتباری محصولات MVM با اقساط 60 ماهه + جدول

شرکت مدیران خودرو در جدیدترین اطلاعیه فروش محصولات خود به متقاضیان، شرایط فروش اقساطی محصولات خود را در مدل 98 و با شرایط بازپرداخت متنوع اعلام کرده است و مشتریان می توانند در شرایط فروش این شرکت محصولات و مدل های مختلفی همچون "ام وی ام 315S اکسلنت و اسپرت"، "ام وی ام X33S" و همچنین مدل های مختلف خودروی "ام وی ام X22" را انتخاب کنند.
جزییات فروش تک به تک محصولات مدیران خودرو در جدول زیر آمده است، اما نکته مهم در شرایط فروش اقساطی محصولات مدیران خودرو می تواند علاوه بر اقساط 12، 24، 36 و 48 ماهه، اضافه شدن اقساط بازپرداخت 60 ماهه برای فروش خودروی "ام وی ام 315 S" در دو مدل اسپرت و اکسلنت باشد که جزییات بیشتر آن را می توانید در جدول زیر شاهد باشید.

فروش اعتباری محصولات MVM با اقساط 60 ماهه

فروش اعتباری محصولات MVM با اقساط 60 ماهه

نظرات
 
 
 
reza 1398/6/27
واقعا چه بلایی داره سرمون میاد آخه ماشین چینی با این قیمت
Mehdi 1398/6/27
با این شرایط بعدم که میخوای بفروشی فروختنش با خداست تازه اگه بتونی با این قیمتا بخری
حسین 1398/6/28
رئیس قوه قضاییه دنبال پرونده اختلاس و این چیزا رو کردنه .خب این شرایط فروش نزول محضه .خوشم میاد هیشکیم صداش در نمیاد

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران