تغییرات نیسان مورانو برای سال 2020

عکس نویسنده
گروه خودرو
نویسنده
نیسان تصمیم گرفته برای سال 2020 تغییراتی را در کراس اوور محبوب خود یعنی مورانو اعمال کند. این تغییرات منجر به افزایش قیمت جزیی این خودرو نیز شده اند.
نسخه ی پایه ی نیسان مورانو با نام S شناخته می شود و تک دیفرانسیل است. این مدل به قیمت 31 هزار دلار وارد بازار خواهد شد و 260 دلار نسبت به قبل گران تر شده است. مدل‌ های بعدی SV و SL نیز به ترتیب با افزایش قیمت 720 و 400 دلاری مواجه شده اند و قیمت آن ها به 35 و 39 هزار دلار رسیده است. فول ترین مدل نیز که با نام پلاتینیوم وارد بازار خواهد شد با 200 دلار افزایش قیمت به قیمت پایه ی 43 هزار دلار به فروش خواهد رسید.

نیسان مورانو

نیسان مورانو

نسخه ی پایه ی نیسان مورانو در صورتی که به سیستم چهارچرخ محرک مجهز شود 33 هزار دلار قیمت خواهد داشت. سیستم چهارچرخ محرک در فول ترین مدل هم نیازمند پرداخت 200 دلار پول بیشتری است.

نیسان مورانو

نیسان مورانو

نیسان در قبال این افزایش قیمت ها امکانات مورانو را افزایش داده است. مورانو در سال 2020 به امکاناتی مانند سیستم سیفتی شیلد 360 مجهز خواهد شد و تودوزی جدید به نام Super Black نیز در این خودرو بکار رفته است.

نیسان مورانو

نیسان مورانو

همانند قبل امکاناتی مانند نمایشگر 8 اینچی، سیستم رهیاب ماهواره ای ، دوربین 360 درجه، سانروف پانوراما، سیستم صوتی Bose و سیستم تابلو خوان از امکانات دیگر این خودرو هستند. مشتریان می توانند تودوزی به رنگ های مختلف را هم برای خودروی خود انتخاب کنند.
در بخش فنی مورانو تنها به یک پیشرانه ی 3.5 لیتری V6 به قدرت 260 اسب بخار و گشتاور 325 نیوتون متر به بازار خواهد آمد که تنها با یک گیربکس CVT قابل انتخاب است.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران