اجاره‌ ی خودروی 750 اسب بخاری در آمریکا چقدر است؟

عکس نویسنده
گروه خودرو
نویسنده
شرکت Hertz یک کمپانی اجاره ی خودرو در آمریکا است. گرچه معمولا افراد خودروهای ارزان قیمتی مانند نیسان ورسا را از این شرکت اجاره می کنند اما هرتز اخیرا اعلام کرده که قوی ترین نسخه ی شورولت کامارو را نیز برای اجاره دارد. برای این منظور هرتز اقدام به تهیه ی دو دستگاه شورولت کامارو کرده است که هر دو به رنگ مشکی زرد بوده و قدرتی بسیار بالا دارند.
اولین کامارو بر اساس مدل SS ساخته شده است. موتور 6.2 لیتری V8 این خودرو مورد بازنگری در بخش اگزوز و تنفس قرار گرفته و قدرت آن از 455 اسب بخار به 480 اسب بخار رسیده است. هر دو خودرو به رینگ های مشکی و رنگ بدنه ی مشکی با نوار زرد مجهز هستند. این نوار زرد رنگ در امتداد بدنه نیز دیده می شود.
کاماروی دوم بر نسخه ی ZL1 بوده و موتور V8 تنفس طبیعی 6.2 لیتری آن در حالت عادی می تواند 650 اسب بخار قدرت تولید کند. اما نسخه ای که در اختیار هرتز است به سوپرشارژر مجهز شده و 100 اسب بخار قدرت بیشتری دارد.

چنین مشخصاتی برای یک خودروی اجاره ای بسیار قابل توجه است. البته قیمت اجاره ی این خودروها نیز ارزان نیست. مدل 750 اسب بخاری به صورت روزانه 299 دلار و با محدودیت کیلومتر 120 کیلومتر در روز اجاره داده می شود. در صورت استفاده بیش از 120 کیلومتر باید برای هر مایل 75 سنت پرداخت کنید. نسخه ی 480 اسب بخاری نیز به قیمت روزانه 99 دلار کرایه داده می شود و همان محدودیت مسافت را نیز دارد. شرط شرکت اجاره دهنده برای کرایه ی این خودروها حداقل سن 25 سال است.
هرتز برای مشتریان خود جوایزی را به قید قرعه می دهد. این جایزه شامل رانندگی در پیست شارلوت موتوروی و تور نسکار است و با شرکت در این مسابقات در صورتی که جزو 5 نفر اول باشید یک شورولت کامارو SS مدل هندریک موتور اسپرت دریافت خواهید کرد.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران