اجاره‌ ی خودروی 750 اسب بخاری در آمریکا چقدر است؟

عکس نویسنده
گروه خودرو
نویسنده
شرکت Hertz یک کمپانی اجاره ی خودرو در آمریکا است. گرچه معمولا افراد خودروهای ارزان قیمتی مانند نیسان ورسا را از این شرکت اجاره می کنند اما هرتز اخیرا اعلام کرده که قوی ترین نسخه ی شورولت کامارو را نیز برای اجاره دارد. برای این منظور هرتز اقدام به تهیه ی دو دستگاه شورولت کامارو کرده است که هر دو به رنگ مشکی زرد بوده و قدرتی بسیار بالا دارند.
اولین کامارو بر اساس مدل SS ساخته شده است. موتور 6.2 لیتری V8 این خودرو مورد بازنگری در بخش اگزوز و تنفس قرار گرفته و قدرت آن از 455 اسب بخار به 480 اسب بخار رسیده است. هر دو خودرو به رینگ های مشکی و رنگ بدنه ی مشکی با نوار زرد مجهز هستند. این نوار زرد رنگ در امتداد بدنه نیز دیده می شود.
کاماروی دوم بر نسخه ی ZL1 بوده و موتور V8 تنفس طبیعی 6.2 لیتری آن در حالت عادی می تواند 650 اسب بخار قدرت تولید کند. اما نسخه ای که در اختیار هرتز است به سوپرشارژر مجهز شده و 100 اسب بخار قدرت بیشتری دارد.

چنین مشخصاتی برای یک خودروی اجاره ای بسیار قابل توجه است. البته قیمت اجاره ی این خودروها نیز ارزان نیست. مدل 750 اسب بخاری به صورت روزانه 299 دلار و با محدودیت کیلومتر 120 کیلومتر در روز اجاره داده می شود. در صورت استفاده بیش از 120 کیلومتر باید برای هر مایل 75 سنت پرداخت کنید. نسخه ی 480 اسب بخاری نیز به قیمت روزانه 99 دلار کرایه داده می شود و همان محدودیت مسافت را نیز دارد. شرط شرکت اجاره دهنده برای کرایه ی این خودروها حداقل سن 25 سال است.
هرتز برای مشتریان خود جوایزی را به قید قرعه می دهد. این جایزه شامل رانندگی در پیست شارلوت موتوروی و تور نسکار است و با شرکت در این مسابقات در صورتی که جزو 5 نفر اول باشید یک شورولت کامارو SS مدل هندریک موتور اسپرت دریافت خواهید کرد.
نظرات