نبرد بزرگان، درگ پورشه 918 ، مک لارن 720s ، بوگاتی شیرون و ویرون + فیلم

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده
تعطیلات آخرهفته، به طور معمول زمانی دوست داشتنی هستند، چرا که علاوه برآنکه فرصتی برای تفریح با خانواده فراهم می‌شود، بسیاری از رویدادهای خودرویی نیز در آخرهفته‌ها اتفاق می‌افتند. یکی از این رویدادها، گردهمایی Supercar Owners Circle است که در سوئیس برگزار می‌شود و پرچمدار گردهمایی‌های خودرو در سراسر جهان است. در گردهمایی امسال، شاهد برگزاری رقابتی جذاب میان ابرخودروهای مطرح دنیای امروزی بودیم. در این رقابت جذاب، بین یک پورشه 918 اسپایدر، بوگاتی شیرون، مک لارن 720s ، بوگاتی ویرون، زنوو و پاگانی، مسابقه درگ برگزار می‌شود.
این رقابت یکی از مهیج ترین درگ‌هایی است که تاکنون خواهید دید. در مسابقه اول، پورشه 918 با بوگاتی شیرون مشکی رنگ روبرو می‌شود. در مسابقه بعدی، یک پورشه 918 اسپایدر سیاه با بوگاتی ویرون گرن اسپرت رقابت می‌کند. در مسابقه سوم، همان 918 مشکی مات مک لارن 720s اسپایدر را به رقابت دعوت می‌کند. در مسابقه آخر، دو پورشه 918 اسپایدر به رقابت با یک پاگانی هوایرا می‌پردازند در حالی‌که یک مرسدس AMG S63 و زنوو TSR-S نیز در این رقابت حضور دارند.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران