چگونگی فعالیت بانوان در سرویس مدارس

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده
علیرضا قنادان، مدیر عامل سازمان تاکسیرانی شهرداری تهران در خصوص نحوه ثبت نام بانوان برای فعالیت در سرویس مدارس اعلام کرد که بانوان واجد شرایط برای ثبت نام می توانند به دفاتر سازمان تاکسیرانی در مناطق مراجعه کرده و جهت فعالیت در ناوگان سرویس مدارس ثبت نام کنند. در این باره سازمان تاکسیرانی شهرداری تهران هیچگونه محدودیتی برای حضور و فعالیت بانوان در ناوگان سرویس مدارس شهر تهران نخواهند داشت و بلکه از آنان استقبال هم خواهد شد.
علیرضا قنادان مدیر عامل سازمان تاکسیرانی شهرداری تهران در ادامه صحبت های خود اضافه می کند که 15 مهرماه آخرین مراحل تایید مدارک ثبت نام کنندگان جهت فعالیت در سرویس مدارس خواهد بود و بانوانی که قصد انجام فعالیت در این زمینه را دارند، درخواست می شود تا در سریع ترین زمان ممکن با مراجعه به دفاتر منطقه ای سازمان تاکسیرانی که آدرس آن در وبسایت سازمان تاکسیرانی وجود دارد، نام نویسی کرده و مدارک مورد نیاز خود را تکمیل کنند.
به گزارش خودروبانک و به نقل از باشگاه خبرنگاران، علیرضا قنادان مدیر عامل سازمان تاکسیرانی شهرداری تهران اضافه می کند که براساس قانون جدید، شرایط کاری برای سرویس مدارس سال تحصیلی 98-99 فقط برای بانوانی خواهد بود که سن آنان بالاتر از 23 سال بوده و همچنین از تاریخ صدور گواهینامه آنان هم باید 2 سال گذشته باشد. علاوه بر این، پس از ثبت نام نیاز به ارائه گواهی "سو پیشینه"، "عدم اعتیاد" و همچنین گواهی "سلامت جسم و روان" خواهد بود.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران