خدمات متمایز فروش و پس از فروش ب ام و و مینی را در نمایندگی هویک تجربه کنید

مجموعه نمایندگی‌های هویک یکی از قدیمی‌ترین مجموعه‌های ارائه‌کننده خدمات پس از فروش به خودرو در کشور است. این مجموعه از سال 1338 شمسی به ارائه خدمات پس از فروش به خودروها و برندهای خودرویی مختلف می‌پرداخته و تا به امروز نیز همچنان این ارائه خدمات با بالاترین کیفیت ادامه دارد. پس از بازگشایی مجدد واردات خودرو در سال 1384 این مجموعه اقدام به ارائه خدمات پس از فروش به خودروهای هیوندای کرد و بعنوان یکی از بهترین نمایندگی‌های شرکت آسان موتور، نماینده رسمی هیوندای، از سال 1386 تا به امروز به فعالیت خود در این زمینه ادامه داده است.

پرشیاخودرو شیخ بهایی

پرشیاخودرو شیخ بهایی

البته این مجموعه تنها در ارائه خدمات به خودروهای هیوندای تخصص ندارد. از سال‌های قبل، حتی پیش از انقلاب این مجموعه یکی از نمایندگی‌های خدمات پس از فروش شرکت واردکننده رسمی خودروهای ب ام و در ایران بوده است. با توجه به این سابقه درخشان این شرکت از سال 1396 به مجموعه نمایندگی‌های پرشیاخودرو عرضه‌کننده خودروهای بی ام و و مینی در ایران پیوسته است. در حال حاضر نمایندگی هویک واقع در خیابان شیخ بهایی تهران، هم در زمینه فروش وهمچنین خدمات پس از فروش خودروهای بی ام و و مینی به ارائه خدمات به مشتریان این برند برتر آلمانی می‌پردازد.

خدمات پس از فروش پرشیاخودرو

خدمات پس از فروش پرشیاخودرو

شوروم این نمایندگی با کد 128 در خیابان شیخ بهایی شمالی به فروش خودروهای نو و همچنین خودروهای دست دوم بی ام و و مینی با گارانتی پرشیاخودرو مشغول است. همچنین مرکز خدمات پس از فروش این نمایندگی با کد 128 نیز در خیابان شیخ بهایی شمالی قرار دارد و به ارائه خدمات پس از فروش به خودروهای بی ام و و مینی در بالاترین سطح می‌پردازد. برخی از خدماتی که در نمایندگی هویک به مشتریان ارائه می‌شود شامل انجام سرویس‌های دوره‌ای، عیب‌یابی با دستگاه دیاگ اصلی، تنظیم فرمان چهارچرخ با دستگاه تمام اتوماتیک ایتالیایی، تعویض و بالانس لاستیک با دستگاه تمام اتوماتیک ایتالیایی، تعویض روغن ترمز با دستگاه تمام اتوماتیک، تنظیم نور چراغ‌های جلو با دستگاه تمام اتوماتیک، تعمیرات موتور و در نهایت کارواش رایگان می‌باشد.

گواهینامه تخصصی

گواهینامه تخصصی

مشتریان همه روزه حتی ایام تعطیل و جمعه‌ها می‌توانند برای دریافت این خدمات به نمایندگی هویک با کد 128 واقع در خیابان شیخ بهایی شمالی، پایین‌تر از میدان پیروزان، نرسیده به خیابان اوستا، پلاک 20 مراجعه کنند یا اینکه با تلفن این مرکز به شماره تفلن 88039530 تماس حاصل نمایند.
همچنین برای مراجعه به شوروم این نمایندگی به آدرس خیابان شیخ بهایی شمالی، ضلع شمال غربی میدان، پلاک 4 مراجعه یا با تلفن 88210023 تماس حاصل نمایند.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران