افزایش قیمت بنزین نخواهیم داشت

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده
در پی صحبت جایگاه داران مبنی بر افزایش قیمت بنزین و دریافت مبلغی به عنوان حق الزحمه برای جایگاه داران از مردم، بیژن زنگنه وزیر نفت در حاشیه سیزدهمین نمایشگاه بین المللی ایران پلاست و در جمع خبرنگاران اعلام کرد که "هیچ برنامه ای برای افزایش قیمت بنزین وجود ندارد و برداشت هایی که از افزایش قیمت بنزین شده است، کاملا اشتباه خواهد بود".
روز گذشته بیژن زنگنه وزیر نفت در حاشیه نمایشگاه ایران پلاست و در مصاحبه با جمعی از خبرنگاران به این موضوع اشاره کرد که هیچگونه قراری برای افزایش بنزین گذاشته نشده و همچنین برداشت ها در این باره درست نخواهد بود. به گزارش خودروبانک و به نقل از ایسنا، وی همچنین در خصوص مصوبه روز گذشته شورای اقتصاد در خصوص افزایش قیمت حامل های انرژی هم اعلام کرد که هنوز تصمیمی نهایی گرفته نشده است.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران