داستان افزایش قیمت محصولات بورگوارد در ایران چیست؟

عکس نویسنده
علی صادقی
نویسنده
در طی چند روز گذشته و مطابق اخبار منتشر شده از سوی برخی رسانه‌ها، آنها مدعی شده بودند که شرکت کیان موتور وارنا قیمت جدید دو محصول خود یعنی بورگوارد BX5 و بورگوارد BX7 را در مهرماه 98 اعلام نموده است.
قیمت جدید خودروهای بورگوارد

قیمت جدید خودروهای بورگوارد


شرکت کیان موتور وارنا در پاسخ به این ادعا، ضمن تکذیب این خبر، بیانیه‌ای را منتشر ساخت. در متن این بیانیه آمده است: پیرو انتشار برخی اخبار غیرصحیح مبنی بر فروش خودروهای بورگوارد با قیمت و شرایط جدید توسط شرکت کیان موتور وارنا، به اطلاع می‌رساند هرگونه قیمت و شرایط فروش جدید تنها از طریق وبسایت و صفحات رسمی این شرکت به اطلاع عموم خواهد رسید و سایر قیمت‌های منتشر شده در رسانه‌ها، قیمت خرید و فروش خودروهای بورگوارد در بازار دست دوم و نمایشگاه‌های خودرو بوده و ارتباطی با این شرکت ندارد.
اطلاعیه کیان موتور وارنا

اطلاعیه کیان موتور وارنا

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران