ناقدی قائم مقام مدیرعامل ایران خودرو در بازاریابی و فروش شد

عکس نویسنده
علی صادقی
نویسنده
مدیرعامل تازه منصوب شده ایران خودرو در حکمی محسن ناقدی برادران را به عنوان جانشین مصطفی خان کرمی و قائم مقام مدیرعامل در بازاریابی فروش و امور مشتریان منصوب کرد.
گفتنی است ناقدی دارای کارشناسی و کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک و مدیریت اجرایی بوده و از سال 67 تا 76 در شرکت‌های مختلف فعالیت داشته است.
محسن ناقدی برادران از سال 76 به شرکت ایران‌خودرو دیزل پیوسته و از سال 86 تا سال 92 نیز ریاست هیأت مدیره شرکت تولیدی قطعات خاور را نیز بر عهده داشت.
وی در اسفندماه سال 92 با حکم مدیرعامل وقت ایران خودرو به قائم‌مقامی تولید این شرکت منصوب شده اما بهمن‌ماه 96 مرادی جانشین او در این سمت و ناقدی نیز به‌عنوان مدیر پروژه پلتفرم ایران‌ خودرو معرفی شد.
حکم محسن ناقدی برادران

حکم محسن ناقدی برادران

نظرات
 
 
 
zak2012 1398/7/3
الان همه چی درست شد خدا رو شکررر !! گران فروشی و چاپیدن مردم ، تولید خودروی بی کیفیت ، دلال بازی ، نداشتن توانایی بومی سازی و هزارتا هنر دیگه با اومدن ایشون حل میشه ؟؟؟

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران