تویوتا GT86 نسل جدید عملکردی بهتری نسبت به سوپرا خواهد داشت

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده
بعد از غیبت 17 ساله، کمپانی خودروسازی تویوتا در نهایت موفق به راه اندازی و عرضه نسل جدید تویوتا سوپرا به مشتریان خود می شود، هرچند در این مسیر از شریک آلمانی خود یعنی "بی ام و" کمک گرفته و با تبادل دانش فنی خود موفق به طراحی و ساخت نسل جدید "تویوتا سوپرا" در کنار "بی ام و Z4" شده است، ولی این خودرو قرار نیست که بهترین خودروی اسپرت تویوتا باشد، زیرا اخیرا مهندس ارشد تویوتا فاش کرده است که خودروی نسل جدید "تویوتا 86" قرار است عملکرد بهتری نسبت به خودروی تویوتا سوپرا داشته باشد!.
تویوتا GT86 در بازارهای جهانی به لطف همکاری مشترک تویوتا با سوبارو به عنوان یکی از تولیدکنندگان برتر خودروی اسپرت در ژاپن و همچنین استفاده از مشخصات فنی مشترک با سوبارو BRZ، موفقیت چشمگیری برای تویوتا در بخش خودروهای اسپرت در بازارهای جهانی به همراه داشت و به همین دلیل تویوتا تصمیم گرفت تا خانواده اتومبیل های اسپرت خود را با طراحی و ساخت نسل جدید تویوتا سوپرا گسترش دهد. اما نسل تویوتا GT86 در همان نسل اول خلاصه نمی شود و کمپانی خودروسازی تویوتا به همراه سوبارو بار دیگر در حال توسعه برای راه اندازی نسل جدید "تویوتا GT86" و همچنین "سوبارو BRZ" هستند و قرار است آنقدری خوب باشد که در عملکرد خود بهتر از خودروی تویوتا سوپرا ظاهر شود.
مهندس ارشد کمپانی خودروسازی تویوتا در گفتگو با یک مجله استرالیایی اعلام کرد که خودروی نسل جدید تویوتا 86 درحال توسعه بوده و قرار است که یک رانندگی جذاب تر و پویا نسبت به قبل خود و یا حتی تویوتا سوپرا داشته باشد. وی اضافه می کند که با تجربه بسیار خوب نسل اول، مشتریان انتظار دارند تا خودروی تویوتا 86 نسل جدید عملکردی بسیار بهتر و پویاتری داشته باشد و به همین دلیل است که شرکت خودروسازی تویوتا در حال تلاش برای خلق این خواسته کاربرانش بوده و نتیجه نهایی را بهتر و پویاتر از خودروی تویوتا سوپرا آماده خواهد کرد.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران