شرایط فروش بی ام و از سوی پرشیا خودرو اعلام شد + جدول

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده
شرکت پرشیا خودرو، نماینده و عرضه کننده محصولات بی ام و و مینی به بازار ایران، شرایط فروش ویژه و پاییزه خود را اعلام نمود. مطابق این شرایط فروش، خودروهای بی ام و 218i اکتیوتورر، بی ام و 220i و 230i کانورتیبل و بی ام و X1 xDrive25i با 50 درصد پیش پرداخت و اقساط 12 ماهه بدون بهره و تحویل فوری، قابل خریداری هستند. خودروهای ذکر شده در شرایط فروش پاییزه پرشیا خودرو، دارای 5 سال یا 150 هزار کیلومتر گارانتی و دو سال سرویس BSI+ می‌باشند. این شرایط فروش را در ادامه می‌توانید ملاحظه نمایید:
شرایط فروش بی ام و

شرایط فروش بی ام و


شرایط فروش بی ام و

شرایط فروش بی ام و

علاوه بر این، در این جشنواره فروش پاییزی، مالکان خودروهای کارکرده بی ام و و مینی می‌توانند خودرو کارکرده خود را تحویل نمایندگی‌ها داده و در ازای آن، یک بی ام و صفرکیلومتر با همان شرایط استثنایی و حداقل سود تحویل گرفته و به راحتی اقدام به خرید خودرو جدید خود نمایند. جهت دریافت اطلاعات بیشتر، می‌توانید به نمایندگی‌های پرشیا خودرو در سراسر کشور مراجعه نمایید یا با دفتر مرکزی پرشیا خودرو تماس حاصل فرمایید.
نظرات
 
 
 
Alireza barooti 1398/7/5
سری ۲ کانورتیبل در بازار پر رونق گذشته هم ارزش خرید نداشت چه برسد به الان با این وضع بازار . کسی که یک بار پشت سری ۲ بشینه میفهمه.

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران