توقف تولید دانگ فنگ و تندر 90 ایران خودرو در شهریورماه + جدول

آمار ماهیانه تولید خودرو در کشور نشان از توقف تولید 2 مدل خودروی پرمخاطب بازار از سوی گروه صنعتی ایران خودرو می دهد که دلیل اصلی آن را می توانیم عدم تامین قطعات مورد نیاز به دنبال تحریم های بین المللی صنعت خودروی کشور در راستای تولید و مونتاژ آنان بدانیم که در دوره یک ماهه منتهی به 31 شهریورماه سال جاری منجر به توقف تولید کامل آنان شده است.
باتوجه به جدول ارسالی از میزان تولید برخی از محصولات گروه صنعتی ایران خودرو، در شهریورماه سال جاری و با وجود اینکه در طول 6 ماهه نخست سال جاری نزدیک به 1000 الی 2200 دستگاه از آنان تولید شده است، شاهد توقف تولید کامل 2 مدل خودروی "رنو تندر 90" و همچنین خودروی چینی "دانگ فنگ" هستیم. این درحالیست که از ابتدای سال مالی شاهد تولید 1081 دستگاه خودروی تندر 90 و همچنین 2121 دستگاه خودروی دانگ فنگ توسط گروه صنعتی ایران خودرو بوده ایم که جزییات بیشتر آن را به نقل از تجارت نیوز می توانید در جدول زیر شاهد باشید.

توقف تولید دانگ فنگ و تندر 90 در شهریورماه

توقف تولید دانگ فنگ و تندر 90 در شهریورماه

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران