برگزاری تور خودروهای ژاپنی از تهران تا فشم + عکس

خودروهای کلاسیک ژاپنی، داشته‌هایی دوست داشتنی هستند که در این سالها از دید بسیاری از خودرودوستان ایرانی غافل مانده‌اند. با این وجود، کلوپ رسمی خودروهای ژاپنی هیئت کلاسیک استان تهران، برنامه‌های جالبی را برای معطوف کردن توجهات به سمت این کلاسیک‌های آسیایی تدارک دیده است.
تصاویری که مشاهده میکنید مربوط به تور خودروهای ژاپنی است که چندی پیش از مبدا خیابان هنگام تهران به مقصد فشم برگزار شد. این تور به همت کلوپ رسمی خودروهای ژاپنی هیئت کلاسیک استان تهران با حضور جمعی از اعضا برگزار شد، از جمله خودرهای ژاپنی شرکت کننده در این تور میتوان به تویوتا کراون، تویوتا کارینا، تویوتا سلیکا، تویوتا کرولا، سیویک، هوندا آکورد، میتسوبیشی گالانت، میتسوبیشی پاجرو، داتسون 120y و نیسان 300zx اشاره کرد، به گفته‌ی مانی شعبانی مدیر کلوپ ژاپنی ها بزودی برنامه‌هایی بصورت فراگیر برای تعداد زیادی از اتومبیل‌های ژاپنی برگزار خواهد شد.
نظرات
 
 
 
وجدان ژاپن 1398/7/10
ماشین ژاپنی سراغ دارم بدون نگهداری ویژه ۴۰ سال کار کرده خودشون موزه متحرکن مثل این سوسولهای المانی انگلیسی که نیستن
آیدین 1398/7/10
اینا هم دلشون خوشه

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران