نگاهی به قیمت پراید کارکرده در بریتانیا

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده
این نسخه از کیا پراید با قیمت ۱۰۴۲ دلار یکی از آخرین مدل‌های فروخته شده پراید در بریتانیا است که مسافت ۹۳۵۰۰ کیلومتری را طی کرده و هنوز شرایط ظاهری خوبی دارد، آن هم با رنگ‌ نقره‌ای جذاب، طراحی داخلی بی‌نقص و تاریخی غنی که پشت آن است.
فروشنده می‌گوید این خودرو کمی صافکاری و رنگ‌آمیزی شده، اما کلا در شرایط خوبی به سر می‌برد. اگر خواهان یک موتور کره‌ای قدیمی هستید، پس پراید دقیقا گزینه مورد نظر شماست. اگر یک ماشین‌باز جوان هستید، این نسخه گزینه خیلی خوبی برای شماست، چون پرداخت بیمه آن برای شما مقرون به صرفه خواهد بود.
قیمت ۱۰۴۲ دلار برای یک پراید کمی زیاد است، اما اگر فروشنده به مبلغ ۸۵۰ دلار راضی شود این پراید خاص ارزش خرید دارد.
نظرات
 
 
 
kk 1398/7/11
از يه ايفونم ارزونتر
عشق پورشه و بنز 1398/7/11
یعنی قیمتش از ی ایفونxsmaxهم کمتره
حمید 1398/7/11
من تو ایتالیا زندگی می کنم ، با این ک پراید اینجا خیلی خیلی کمه شاید در سال یدونه هم نبینید ، تو سایت های اگهی که یک بار سرچ کردم قیمتش از 500 تا 800 یورو بود و 4 تا اگهی هم بیشتر نبود !
وجدان ژاپن 1398/7/11
هزار دلار مفته خدایی حالا دوستان نیان برا من به دلار خودمون یا دلار جهانگیری حساب کنن بکن گرونه برا اونا یه دلار یه دلاره
Ahmad 1398/7/11
در کل پراید ماشین آشغالی هست چه آمریکایی باشه ( فورد فستیوا ) ، چه کره ای ، چه ایرانی ، در ضمن با این قیمت تو انگلیس ماشین بهتری میشه خرید نسبت به این لگن .

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران