منتظر حضور قدرتمند آمیکو در نمایشگاه خودرو ارومیه باشید

عکس نویسنده
گروه خودرو
نویسنده
به گزارش خودروبانک، حضور گروه صنعتی آمیکو در نمایشگاه خودرو ارومیه قطعی شد و این شرکت با دست پر به این نمایشگاه خواهد آمد. پیش از این نیز آمیکو حضور موفقی را در نمایشگاه خودرو کرمانشاه تجربه کرده بود. چهارمین دوره از نمایشگاه خودرو ارومیه، بین روزهای 16 الی 19 ام مهرماه در محل نمایشگاه‌های بین المللی ارومیه واقع در پارک جنگلی این شهر، برگزار خواهد شد و میزبان شرکت‌های خودروسازی و صنایع وابسته خواهد بود. ساعات بازدید این نمایشگاه از 16 عصر لغایت 22 شب خواهد بود.
گروه صنعتی آمیکو در این نمایشگاه با محصولاتی همچون پیکاپ آمیکو آسنا ، کامیونت آمیکو M5.2 و کشنده آمیکو 2640 حضور خواهد داشت. همانند نمایشگاه خودرو کرمانشاه، احتمال می‌رود در این نمایشگاه آمیکو طرح‌های فروش مختلفی را به بازدیدکنندگان ارایه کند.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران