توسعه فناوری خودروی بدون راننده در دستور کار قرار گرفت

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده
محمد جواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات در صفحه شخصی خود در توییتر نوشت: جوانان ایرانی همیشه بهترینها را رقم می زنند. به مرکز تحقیقات مخابرات گفتم تا با همکاری دانشگاها، توسعه فناوری خودروی بدون راننده هوشمند را پیش ببرند.
به گزارش خودروبانک و به نقل از مهر، وی در ادامه گفت: کشور ما در حوزه هوش مصنوعی و دانش کلان داده ها چیزی کم ندارد و اکنون زمان ساخت محصول است. تا آمدن 5G زمان زیادی باقی نمانده است.
وحید یزدانیان رئیس پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات در پاسخ به توییت وزیر ارتباطات نوشت: بنا به دستور وزیر ارتباطات مبنی بر توسعه فناوری خودروی بدون راننده هوشمند، طی ماه های اخیر اقدامات موثری برای توسعه فناوری های نوین همچون هوش مصنوعی و 5G با همکاری دانشگاه ها در دستور کار قرار گرفته شده و از این پس برای تحقق آنها تمام توان خود را به کار خواهیم گرفت.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران