پیش فروش محصولات ایران خودرو از جمله پژو پارس و پژو 207 از روز یکشنبه + جدول

گروه صنعتی ایران خودرو به دنبال استقبال مشتریان از طرح پیش فروش این شرکت، ویژه مهرماه سال جاری مجدد طرح پیش فروش محصولات خود را روز یکشنبه 21 مهرماه با ظرفیت محدود برای برخی از محصولات خود آغاز خواهد کرد و مشتریان می توانند در این شرایط فروش محصولات مختلفی همچون پژو 405، سمند، پژو 206، پژو پارس، پژو 207 و یا خودروی دنا را ثبت نام کنند.
باتوجه به اعلام گروه صنعتی ایران خودرو، محصولات مذکور در رنگ های مختلف و با حداقل پیش پرداخت 33 میلیون و 300 هزار تومانی برای خودروی سمند و حداکثر پیش پرداخت 55 میلیون و 400 هزار تومانی برای خودروی پژو دنا با سود مشارکت 15.5 تا 17 درصد و سود انصراف 12.5 تا 13 درصد قابل سفارش خواهند بود، اما باید توجه داشت که مشتریان خودروی دنا تا مهرماه سال آینده و مابقی محصولات ایران خودرو تا شهریورماه سال آینده برای تحویل اتومبیل خود صبر کنند.

طرح پیش فروش محصولات ایران خودرو

طرح پیش فروش محصولات ایران خودروطرح پیش فروش محصولات ایران خودرو

طرح پیش فروش محصولات ایران خودرو

نظرات
 
 
 
شاهرخ خان 1398/7/21
متأسفانه باز داریم مشاهده میکنیم از نیاز مردم ایرانخودرو داره سؤاستفاده میکنه و خودرویی که سال 96کلأ این قیمتش بوده الان پیش پرداختش شده اون قیمت ، به ملت رحم کنید. لطفا خواهشأ
چرا ایرانخودرو شناسایی نمیکنه کسایی که درآمدشون پایین هستش خودرو رو باقیمت مناسب و شرایط خوب بده بهشون ؟؟؟
سعید 1398/7/29
ثبت نام این خودرو

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران