درگ مک لارن 600LT هنسی و مک لارن 720S کارکرده،بریتانیایی‌های فوق سریع + فیلم

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده
هنسی 600LT یکی از برترین سوپراسپرت‌های ساخته شده توسط مک لارن و هنسی است و از سوی دیگر، مک لارن 720S به عنوان پرچمدار محصولات این شرکت، به عنوان خودرویی خارق‌العاده برای مسابقه سرعت و درگ چهارصد متر شناخته می شود.
مک لارن 600LT تیون شده توسط هنسی، 658 اسب بخار قدرت را به محور عقب خودرو می‌فرستد که با بروزرسانی سه مرحله‌ای، بزودی قابلیت دسترسی به قدرتی بین 700 الی 1000 اسب بخار، بسته به پکیج انتخابی توسط مالک خودرو را دارد. در سوی دیگر این مسابقه، مک لارن 720S با موتور چهارلیتری توربو دوقلو V8 و قدرتی در حدود 675.8 اسب بخار قرار دارد که برتر از مدل تیون شده توسط هنسی است. اگر هنسی 600LT تقویت نشده بود، قدرت رقابت برابر با مدل جدیدتر در درگ چهارصد متر را نداشت، اما اکنون و به واسطه تغییرات در قسمت فنی، رقابت جذابی را شاهد هستیم.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران