ورود سومین محموله قطعات خودروهای سیف خودرو به ایران + فیلم

در هفته‌های گذشته اخباری مبنی بر عدم تحویل خودروهای بیسو توسط شرکت سیف خودرو در برخی رسانه‌ها منتشر شد که دقایقی پس از اعلام این خبر، روابط عمومی این شرکت ضمن سفارشی خواندن و تکذیب این اخبار در رسانه‌ها گفت خودروهای این شرکت به دلیل مشکلات تحریمی انتقال ارز و کالا و همچنین تغییرات مدیریتی و مالکیتی در شرکت چینی تولیدکننده محصولات بیسو با تأخیر سه ماهه به مشتریان تحویل می‌گردد.
امروز پس از حدود یک هفته از انتشار این خبر، فیلمی در فضای مجازی از ورود قطعات محصولات بیسو دست به دست شد. فیلمی که محسنی مدیر روابط عمومی بیسو صبح امروز ضمن تایید آن به خبرنگار ما گفت: همانطورکه در مصاحبه‌های قبلی اعلام کردیم، خودروهای بیسو با سه ماه تاخیر به دست مشتریان خواهد رسید، روز چهارشنبه هفته گذشته تعداد زیادی از پک‌های CKD محصولات بیسو توسط خطوط ریلی ما بین 5 کشور چین، قزاقستان، ازبکستان، ترکمنستان و ایران به طور مستقیم از کارخانه تولیدکننده این محصولات وارد گمرک شهریار شده و پس از طی مراحل گمرکی در هفته آینده روی خط تولید قرار خواهند گرفت تا بتوانیم با عهدی که با مشتریان بسته‌ایم، پایبند بمانیم. همچنین طی هفته‌های آتی نیز به طور متناوب محموله‌های دیگر از این محصولات وارد کشور خواهد شد و به ترتیب تحویل مشتریان خواهد گردید.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران