جهت استعلام خلافی خودرو اینجا کلیک کنید

چند تا روش برای استعلام خلافی خودرو می شناسید؟ به نظرتون راحت ترین روش گرفتن خلافی ماشین و پرداخت خلافی کدومه؟
روش های مختلفی برای استعلام جریمه رانندگی خودرو مثل پلیس+10، سایت، اپلیکیشن، بات های تلگرامی، ... وجود داره اما برنامه فرمون ویژگی هایی داره که اونو با سایر روشها متمایز میکنه!

استعلام و پرداخت آسان جریمه های رانندگی
خیلی ها به دلیل عدم اطلاع برای استعلام و پرداخت خلافی به مراکز پلیس + 10 مراجعه می کنن که غیر از زمانی که هدر میدن باید بابت این خدمات هزینه هم پرداخت کنن. یا اینکه با شناسه پرداخت و شناسه قبض و از طریق دستگاه های خودپرداز این کارو انجام میدن که پیدا کردن شناسه قبض و شناسه پرداخت خودش داستانی داره! غافل از اینکه با برنامه فرمون می تونید به راحتی لیست جریمه هارو ببینند و از بین جریمه ها موارد دلخواه را برای پرداخت انتخاب کنید ( درست مثل پرداخت قسطی خلافی !)

10 ویژگی برنامه فرمون (استعلام خلافی خودرو هوشمند)
برنامه فرمون علاوه بر استعلام خلافی خودرو ، استعلام نمره منفی گواهینامه و استعلام تصادفات، 7 تا ابزار کاربردی هم داره:
• قیمت گذاری خودرو: نمایش قیمت روز خودرو ( صفر، کارکرده، تصادفی و...)
• استعلام بیمه شخص ثالث: نمایش اعتبار بیمه نامه شخص ثالث
• سرعت سنج: همراه با هشدار عبور از سرعت مجاز
• دوربین کنترل ترافیک: هشدار محدوده طرح زوج و فرد و طرح ترافیک
• پلاک یاب: نمایش شهر و استان محل پلاک خودرو
• جدول نمره منفی: جدول نمرات منفی گواهینامه و تخلفات مرتبط با هر نمره منفی
• جدول تخلفات رانندگی: جدول تخلفات رانندگی همراه با کد تخلف و نوع تخلف
• ثبت نام و خرید طرح ترافیک : ساده ترین روش خرید طرح جدید ترافیک

فرمون

فرمون


فرمون کمک میکنه که دیگه جریمه نشید!
احتمالا برای شما هم پیش اومده که چند تا تخلف مشابه تو لیست جرایمتون ثبت شده باشه؟! مثلا هربار که از اتوبان نیایش (هاشمی رفسنجانی) عبور می کنید بدون توجه به دوربین های کنترل سرعت، گازشو می گیرید و هر بار هم جریمه میشید!
تو فرمون برای جریمه نشدن چندتا راهکار براتون داریم:
1. هشدار دوربین های کنترل سرعت، یکی از امکانات این برنامه است. غیر از هشدار دوربین های کنترل سرعت، هشداردوربین های طرح ترافیک و زوج و فرد هم داره که هنگام نزدیک شدن به دوربین ها به شما هشدار میده.
2. هشدار سرعت غیرمجاز: برنامه فرمون با استفاده از GPS گوشی سرعت خودرو شمارو میسنجه و درصورت عبور از سرعت مجاز به شما هشدار میده.
3. غیر از این می تونید یک پروفایل کاربری برای خودتون درست کنید تا سوابق جریمه هارو داشته باشید تا وقتی تو اتوبان نیایش رانندگی می کنید حواستونو بیشتر جمع کنید و با سرعت مجاز برانید.

راستی می دونستید اگر 60 روز از جریمه شدنتون بگذره و پرداختش نکنید جریمتون دو برابر میشه؟ پس همین حالا آخرین نسخه برنامه فرمون رو از همینجا دانلود کنید و با هاش خلافی تونو استعلام و پرداخت کنید.


فرمون
این متن رپورتاژ آگهی است و خودروبانک دخالتی در محتوای آن ندارد
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران