نبرد سدان‌ها: درگ تسلا مدل S P100D با مرسدس GT63 AMG + فیلم

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده
تسلا مدل S P100D تقریبا می‌تواند هر خودروی دیگری را در یک مسابقه درگ شکست دهد. وقتی هم ببازد، طرفداران تسلا می‌گویند: خب این یک سدان جادار و چهاردر است، نه یک خودروی اسپرت.
دلیل چنین اظهاراتی این است که بسیاری از خودروهایی که تسلا مدل S آن‌ها را شکست داده خودروهای اسپرت یا ابرخودروها بوده‌اند؛ که برخی از آن‌ها فقط دو صندلی دارند. این‌ها خودروهای کاربردی نیستند، بلکه مخصوص ماشین بازهایی ساخته شده‌اند که عاشق خودروهای پرقدرت هستند.
حالا اگر یک تسلا مدل S را در مقابل یک خودروی لوکس چهاردر دیگر قرار دهیم چه اتفاقی می‌افتد؟
در سال ۲۰۱۹، مرسدس یک کوپه AMG چهاردر به خط تولید GT خودش اضافه کرد. این خودرو دو صندلی جلوی جادار و یک صندوق عقب با فضای کافی دارد. البته این مرسدس به اندازه مدل S کاربردی یا جادار نیست.
قیمت مرسدس GT63 AMG بدون هزینه تحویل از ۱۳۶۵۰۰ دلار آغاز می‌شود. مدل S P100D دیگر به بازار عرضه نمی‌شود، اما مدل مشابه آن یعنی مدل S پرفورمنس قیمتی حدود ۱۰۰ هزار دلار دارد.
ویدیو را تماشا کنید تا ببینید نبرد این دو مدل چهاردر چه سرانجامی دارد.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران