مروری بر آخرین قیمت وارداتی ها در بازار + جدول

در هفته جاری به دلیل تاخیر در فاکتور کردن و همچنین عدم تحویل خودرو به مشتریان از سوی خودروسازان داخلی، شاهد نوساناتی در بازار خودروهای داخلی و افزایش قیمت آنان نسبت به هفته گذشته بودیم، اما با مروری بر جدیدترین قیمت خودروهای وارداتی می توانیم به ثبات قیمت آنان در بازار برسیم و نسبت به هفته گذشته تغییری در آنان احساس نشده است. حال پیرو این موضوع، در ادامه جدولی از آخرین قیمت خودروهای وارداتی در بازار تهیه شده است که می توانید جزییات بیشتر آن را به نقل از دنیای اقتصاد در جدول زیر شاهد باشید که نسبت به روزهای قبلی تغییری نداشته است.

آخرین قیمت وارداتی ها در بازار

آخرین قیمت وارداتی ها در بازار

نظرات
 
 
 
Alirrza barooti 1398/7/28
فولکس واگن تیگوان صفر کیلومتر ۲۰۱۸ به قیمت ۸۳۰ الی ۸۵۰ میلیون تومان به وفور توی بازار قابل خرید هست . اما خریداری نیست حتی برای این قیمت .نیسان x-trailصفر کیلومتر ۲۰۱۸ هم به قیمت ۷۴۰ الی ۷۷۰ میلیون به وفور موجود است، حتی آگهی های فروش به این قیمت هم در سایت های اینترنتی هست (که البته همیشه بیش از قیمت واقعی آگهی میشوند) این قیمت ها که اعلام کردید خیلی بیشتر از چیزی هست که توی بازار امروز خرید و فروش میشه ! امروز هیچ خریداری به سانتافه صفر ۲۰۱۷ ، بیش از ۷۰۰ میلیون پول نمیده. توی اطلاع رسانی بیشتر دقت کنید.

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران