آخرین قیمت خودروهای داخلی در بازار و مقایسه آنان با کارخانه + جدول

امروز در خودروبانک سعی داریم مروری بر آخرین قیمت خودروهای داخلی در بازار کشور و مقایسه آنان با قیمت کارخانه داشته باشیم که در چند روز گذشته و به دلیل عدم تحویل خودروهای فروخته شده به مشتریان و همچنین تاخیر در فاکتور کردن آنان، شاهد نوسان و افزایش قیمت خودرو در بازار کشور بوده ایم. حال امروز به گزارش خودروبانک و به نقل از اقتصاد آنلاین، سعی داریم مروری بر جدیدترین قیمت خودروهای داخلی داشته باشیم که جزییات بیشتر آن در جدول زیر آمده، هرچند ممکن است که در مناطق مختلف تهران حدود 5 درصد نوسان داشته باشد.

آخرین قیمت خودروهای داخلی

آخرین قیمت خودروهای داخلی

نظرات
 
 
 
Alireza barooti 1398/7/26
این قیمتها صرفا اعلام میشن و هیچ معامله ای بااین قیمتها صورت نمیگیره !!! الان خریدار واقعی ۲۰۶ تیپ۲ فول(با سنسور و پخش کامل) رو حتی ۷۷ تومان هم پول نمیده و بخره !!!! ولی فروشنده هاش رقم ۷۸ و ۷۹ رو اعلام میکنن.

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران