قیمت پراید افزایش یافت

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده
قیمت پراید تا محدوده 45 میلیون تومان عقب نشینی کرده بود، اما در هفته گذشته این خودرو افزایش قیمت خود را از سر گرفت. در آخرین روز هفته گذشته قیمت پراید 111 سفید به قیمت 46 میلیون و 400 هزار تومان در بازارمعامله شد، اما نکته جالب این است که قیمت انواع پراید به قیمت بالاتر از این عرضه می شوند. بسیاری از فعالان بازار قیمت پراید در رنگ های مختلف را بالاتر از 45 میلیون تومان اعلام کردند.
به گزارش خودروبانک و به نقل از خبرآنلاین، بر اساس گزارش ها پراید 131 با قیمت 43 میلیون و 300 هزار تومان و پراید 132 نیز با قیمت 43 میلیون و 600 هزار تومان معامله می شود. این افزایش قیمت ها در حالی رخ داده که قیمت تحویل کارخانه تغییر چندانی نداشته و قیمت پراید 111 با فاصله بیش از 7 میلیون نسبت به قیمت بازار قیمت گذاری شده است. قیمت انواع دیگر پراید در بازار فاصله کمتری نسبت به قیمت کارخانه دارند.
این افزایش قیمت در شرایطی اتفاق افتاده که فعالان بازار خبر از رکود شدید در بازار می دهند. بنابراین قیمت پراید در این بازار راکد افزایشی یک میلیون و 500 هزار تومانی را نسبت به 10 روز گذشته داشته است.
نظرات
 
 
 
بابک 1398/7/28
بازار خودرو اصلا هم راکد نیست اگه کسی قصد فروش داشته باشد خیلی زود فروخته می شود.

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران