پایان دعوای پلیس و دفاتر رسمی؛ صدور سند خودرو در دفاتر اسناد رسمی

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده
محمدرضا دشتی اردکانی رئیس کانون سردفتران و دفتر یاران در مورد صدور سند خودرو اظهار داشت: اختلافی که در گذشته بین پلیس و دفترخانه ها برای صدور سند خودرو وجود داشت با ماده 29 قانون تخلفات رانندگی این اختلافات به پایان رسید.
به گزارش خودروبانک و به نقل از فارس، وی ادامه داد: اکنون پلیس کار تعویض پلاک را انجام می دهد و سند خودرو در دفاتر اسناد رسمی صادر می شود. وی در ادامه بیان داشت: در 6 ماهه امسال شاهد افزایش صدور 22 هزار سند خودرو در دفاتر اسناد رسمی بوده ایم و این افزایش نشان می دهد که مردم به سمت ثبت سند خودرو روی آورده اند.
نظرات
 
 
 
آریا 1398/7/30
پول روز است.
تنها کسی که می تواند خودروی شما را در خیابان نگاه دارد پلیس است که او هم فقط کارت ماشین و برگ سبز را صادر می کند.
دفترداران چون معامله ملک به شدت کاهش داشته و تعدادشان بالا رفته درآمدی از مردم هنگام ثبت سند ندارند
و گیر داده اند به خودرو.
یک زمانی هم سر سیم کارت که الان ۵ هزارتومان هستش از این مسخره بازی ها داشتند.
Moein 1398/7/30
مردم به این کار روی نیاورده اند! مردم را مجبور کرده ايد به پرداخت پول گزاف و کار بیهوده و وقت اضافی برای پر کردن جیب کسانی از ثبت دفاتر نون مفت میخورند
Roham 1398/8/1
چی شد باهم کنار اومدم ،!؟ گفتن کی پول میده مردم پس تو بگیر منم میگیرم،
تعویض پلاک خودش هر روز گرون میکنه حالا اونم شریک کرده این جا مثل همیشه فقط مردم ان که متضرر میشن با یه پول هنگفت بابت یه برگ الکی .... خدا خودت به دادمون برس

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران