حضور پررنگ آسان موتور و اطلس خودرو در خدمات پس از فروش

خدمات و تخفیف‌های ویژه برای مالکین هیوندای و کیا در سراسر کشور
شرکت‌های آسان موتور و اطلس خودرو طرح ویژه سراسری بازدید، عیب یابی، سرویس دوره‌ای و تعمیرات محصولات هیوندای و کیا را از روز دوشنبه 22 مهر و به مدت 10 روز با ارائه تخفیف‌های ویژه در عامليت‌هاي مجاز خود آغاز خواهند کرد.
شرکت‌های آسان موتور و اطلس خودرو برای رفاه حال مالکین محصولات هیوندای و کیا طرح ویژه‌ای را با عنوان طرح سلامت از روز 22 مهر آغاز خواهند کرد که در آن مجموعه از خدمات با تخفیف‌های ویژه به مالکین تمامی خودرو‌های شرکتی و غیر شرکتی در مجموعه عامليت هاي مجاز آسان موتور و اطلس خودرو در سراسر کشور ارائه خواهد شد.
در این برنامه سراسری که به مدت 10 روز برپا خواهد بود، تمامی خودرو‌ها به صورت رایگان تست و عیب‌یابی می‌شوند و هر گونه مشکل فنی و یا عملکردی به اطلاع مالک خواهد رسید که در صورت درخواست مالک برای تعمیر آن اقدام می‌شود. علاوه بر این، سرویس دوره‌ای خودرو‌ها شامل تعویض روغن و تعویض تمامی فیلتر‌ها با 30درصد تخفیف در اجرت انجام می‌شود ضمن آنکه تخفیف ویژه‌ای نیز برای روغن موتور کاسترول در این طرح در نظر گرفته شده است. در کنار این، شرکت کنندگان در این طرح می‌توانند از 20درصد تخفیف در خرید مکمل‌های BG و تخفیف تا 20درصدی در خرید فیلتر‌ها نیز بهره مند شوند.
نکته قابل توجه برگزاری این کمپین خدماتی سراسری از سوی شرکت‌های آسان موتور و اطلس خودرو، توجه این دو شرکت به جلب رضایت مشتریان و مالکین محصولات دو برند هیوندای و کیا است به گونه‌ای که در این طرح خودرو‌های غیر شرکتی و حتی خارج از گارانتی نیز شامل شده‌اند. علاوه بر این باید در نظر داشت این دو شرکت در حالی لیست گسترده‌ای از قطعات مصرفی را عرضه می‌کنند که با مشکلات ایجاد شده برای بسیاری از رقبا و حتی بازار قطعات یدکی، قطعات خودرو‌های وارداتی این روز‌ها به سختی و با قیمت‌های گزاف در بازار یافت می‌شود اما به نظر می‌رسد با وجود تمام مشکلات موجود، شرکت‌های آسان موتور و اطلس خودرو توانسته‌اند با وجود همه مشکلات، نسبت به تامین قطعات یدکی و مصرفی لازم برای محصولات کیا و هیوندای اقدام کنند و با این اطمینان، خودرو‌ها را برای شرکت در طرح سلامت دعوت کرده‌اند.
برای کسب اطلاعات بیشتر از این طرح می‌توانید به وبسایت‌های atlaskhodro.com وassanmotor.com و یا شبکه نمایندگی‌های دو شرکت در سراسر کشور مراجعه نمایید.
نظرات
 
 
 
علی 1398/7/30
اقدام پسندیده ایست
احسان 1398/8/1
خیلی بی شرفه آسان موتور. النترا رو همیشه میبردم نمایندگی آسان موتور تو اشرفی اصفهانی. آخرین بار که بردم روغن 40 - 10کاسترول ریخته بودن توش(بجای 30 - 5 ) بعد از 3هزار کیلومتر همچنان رنگش عسلی بود و موقع 5هزار تا رفتم پیش مکانیک روغنو عوض کنه قبلش گفت گاز بده گاز دادم دیدم مثه چی از اگزوز دود میومد بیرون. روغنو عوض کرد درست شد.
تازه روغن 50 -5 ریخت و فیتراشو عوض کرد 100تومن ارزون تر از نمایندگی با روغن 40 - 10 کاسترول شد.

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران