تولید 4 مدل خودرو متوقف می شود + جزئیات

عکس نویسنده
علی صادقی
نویسنده
با توجه به گفته های وزیر صنعت، معدن و تجارت ۴ خودرو در سال جاری و ابتدای سال آینده از خط تولید خارج خواهند شد.
به نقل از عصرایران، رضا رحمانی در این خصوص توضیح داد: «اصلاح ساختار و ساماندهی صنعت خودرو یکی از برنامه های جدی وزارت صمت است و در همین راستا تولید پژو ۴۰۵ glx بنزینی تا پایان امسال متوقف می شود. تولید سه مدل از خودرو پراید نیز در دی‌ماه ۹۸، اردیبهشت و تیرماه ۹۹ متوقف شده و خودروهای جدیدی جایگزین آن ها خواهد شد.»
وی در ادامه ضمن اشاره به این موضوع که وزارت صمت به دنبال ارتقای کیفیت و افزایش رضایت مردم از خودروهای داخلیست، گفت: «باید تلاش کنیم در کنار افزایش کمّی خودروها، کیفیت آنها نیز افزایش یابد و در این راستا حذف برخی محصولات می‌تواند راهگشا باشد‌.»
نظرات
 
 
 
علی 1398/8/3
کلا از شما خودروساز فاسدتر تودنیاوجود نداره بخدا مسلمون هم نیستید بخاطرارزونی بنزین یک مشت فرغون بنام خودرو به مردم میندازید

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران