لیست نامزدهای موقت خودروی سال 2020 اروپا منتشر شد

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده
هرساله برترین خودروی سال اروپا در نمایشگاه بین المللی ژنو سوئیس معرفی می شود، اما مقدمه آن با یک لیست موقت شروع خواهد شد که معمولا نام 30 الی 40 خودرو در آن دیده می شود و پس از گذشت چند ماه و با نظرسنجی از کارشناسان و فعالان دنیای خودرو، لیستی از فینالیست های برترین خودروی سال اروپا از آن استخراج می شود و نتیجه نهایی آن هرساله در تاریخ 2 مارس و در جریان نمایشگاه بین المللی ژنو سوئیس معرفی می شود.
حال پیرو این موضوع، اخیرا لیستی موقت از نامزدهای برترین خودروی سال 2020 اروپا منتشر شده است که شامل 35 خودروی مختلف بوده و شرط اصلی حضور در این لیست هم فروش آنان در حداقل 5 کشور اروپایی خواهد بود که در حال حاضر فعال هستند و یا در آینده عرضه خواهند شد. در ادامه مروری بر لیست موقت نامزدهای برترین خودروی سال اروپا خواهیم داشت که در 25 نوامبر سال جاری و کمتر از 1 ماه دیگری فینالیست های آن مشخص شده و سپس نتیجه نهایی در نمایشگاه بین المللی ژنو سوئیس اعلام خواهد شد. به نظر شما از بین گزینه های زیر، کدام خودرو می تواند شانس بیشتری برای تبدیل شدن به خودروی سال 2020 اروپا را داشته باشد؟
Audi E-Tron
BMW 1-Series
BMW Z4
BMW X6
BMW X7
DS3 Crossback
Ferrari F8 Tributo
Ford Puma
Kia e-Soul
Mazda3
Mazda CX-30
Mercedes-Benz CLA
Mercedes-Benz EQC
Mercedes-Benz GLB
Mercedes-Benz GLS
Nissan Juke
Opel/Vauxhall Corsa
Peugeot 208
Porsche 911
Porsche Taycan
Range Rover Evoque
Renault Captur
Renault Clio
Renault Zoe
Skoda Kamiq
Skoda Scala
SsangYong Korando
Subaru Forester
Tesla Model 3
Toyota Camry
Toyota Corolla
Toyota RAV4
Toyota GR Supra
Volkswagen Golf
Volkswagen T-Cross
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران