از کجا بدانیم خودرویمان به پارکینگ منتقل شده یا به سرقت رفته است؟

عکس نویسنده
علی صادقی
نویسنده
بسیاری از افراد در مواجهه با نبود خودرویشان در محل پارک دچار سردرگمی می شوند که خودرو به سرقت رفته و یا با جرثقیل به پارکینگ منتقل شده است.
به نقل از مهر، معاون اجتماعی پلیس راهور فاتب در این خصوص گفت: اگر خودرویی به پارکینگ منتقل شود پیامک انتقال خودرو برای مالک خودرو ارسال می‌شود. اگر بعد از انتقال خودرو به پارکینگ برای راننده ای پیامک ارسال نشده است دو دلیل دارد یکی اینکه ماشین قولنامه‌ای خریداری شده و شماره مالک تغییر نکرده و دیگری اینکه اطلاعات راننده در سامانه به روز نیست یعنی شماره مالک جدید خودرو در سامانه ثبت نشده است.
وی در ادامه افزود: اگر راننده ای به محل پارک خودرو مراجعه کرد و خودرو را نیافت و پیامک انتقال خودرو به پارکینگ نیز برایش ارسال نشد می تواند با ۱۱۰ تماس بگیرد تا همکاران ما همان لحظه از مرفوک راهور استعلام بگیرند و به او بگویند که خودرو به پارکینگ منتقل شده یا خیر
نظرات
 
 
 
مجید 1398/8/4
این حرف درست نیست . شب عید ماشین منو جرثقیل برد . تازه من بعد از دو ساعت متوجه شدم. و تا یک ساعت بعدش یعنی جمعا 3 ساعت پلیس اطلاع نداشت که ماشین من چه اتفاقی براش افتاده . در حالیکه حدود 5 سال از خرید ماشین من از اطلس خودرو گذشته بود و هیچ گونه نقل و انتقالی هم انجام نداده بودم و در مورد همه چیز هم بخصوص جریمه های رانندگی برای من مسیج میاد یعنی شماره من به درستی در سامانه پلیس موجود هست

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران