دارندگان کدام خودروها مشمول حذف یارانه می شوند؟

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده
حسین میرزایی سخنگوی ستاد اجرایی تبصره 14 بودجه سال 98 اظهار داشت: نارضایتی 9 درصدی از حذف یارانه ها که در فضای مجازی و رسانه ها منتشر شده مربوط به حذف شده های سری گذشته که 163 هزار خانوار یعنی 700 هزار نفر را شامل می شود، بوده است و سری دوم حذف شده ها هنوز در مرحله ارزیابی و اطلاع رسانی است.
به گزارش خودروبانک و به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، وی در ادامه درباره ملاک و معیار بودن خودروها برای حذف یارانه ها گفت: نوع و قیمت خودرو یکی از شاخص های حذف یارانه است، اما اینکه دارندگان کدام خودروها مشمول حذف یارانه می شوند صحیح نیست.
سخنگوی ستاد اجرایی تبصره 14 بودجه سال 98 در ادامه بیان داشت: به هر میزان که رقم خودرو افزایش پیدا کند، رتبه اعتباری خانواده ها نیز افزایش می یابد. ما 7 هزار نوع خودرو در بانک اطلاعاتی خود داریم که بر اساس آن تصمیمات لازم گرفته خواهد شد.
نظرات
 
 
 
علی 1398/8/5
البته اگه دارندگان پراید رو قطع نکنید به مرورزمان با به قتل رسیدن مردم توسط این خودروهای آشغالتون قطع خواهدشد

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران