آخرین قیمت خودروهای وارداتی ها در بازار + جدول

برخلاف خودروهای داخلی، بازار خودروهای وارداتی دوران آرامی را سپری می کنند و با مروری بر جدیدترین قیمت خودروهای وارداتی می توانیم به ثبات قیمت آنان در بازار برسیم و نسبت به هفته گذشته تغییری در قیمت آنان احساس نشده است. حال پیرو این موضوع، در ادامه جدولی از آخرین قیمت خودروهای وارداتی در بازار تهیه شده است که می توانید جزییات بیشتر آن را به نقل از دنیای اقتصاد در جدول زیر شاهد باشید.

آخرین قیمت خودروهای وارداتی ها در بازار

آخرین قیمت خودروهای وارداتی ها در بازار

نظرات
 
 
 
Alireza barooti 1398/8/7
كامنت هاي اصلاحي بنده رو كه حذف ميكنيد و هر قيمتي دوست داريد واسه خودتون اعلام ميكنيد !!! قيمت هاتون راحت 10 درصد بالا تر از بازاره!!!!
Alireza barooti 1398/8/7
ايكس تريل صفر رو الان 760 هم نميخرن 850 رو از كجا در اورديد ؟؟؟؟
Alireza Barooti 1398/8/7
هر قیمتی که دوست دارید برای خودتون ثبت میکنید ! یه عده از خدا بی خبر هم به این قیمتها استناد میکنن ، از آگهی های اینترنتی دست بکشید!!! ایکس تریل ۲۰۱۸ صفر کیلومتر الان ۷۸۰ هم مشتری نداره شما ۸۵۰ رو از کجا در آوردید ؟؟؟؟
کامنت های بنده رو هم که فیلتر میکنید و اصلا حذف میکنید ! واقعا سپاسگذارم !

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران