طرح فروش اقساطی محصولات چری ویژه آبان ماه 98 با تحویل فوری + جدول

ویژه آبان ماه سال جاری، مدیران خودرو شرایط فروش اقساطی محصولات "چری" را اعلام کرده است و مشتریان می توانند در شرایط فروش این شرکت محصولات و مدل های مختلفی همچون "چری تیگو 5"، "چری تیگو 7" و همچنین خودروی "چری آریزو 5" را انتخاب کنند.
جزییات فروش هر یک از محصولات ذکر شده در جدول زیر آمده است و باید به این نکته مهم اشاره داشت که تمامی محصولات عرضه شده به مشتریان در مدل 98 بوده و با موعد تحویل "فوری" در اختیار متقاضیان قرار می گیرد. علاوه بر این شرکت مدیران خودرو با در نظر گرفتن اقساط مختلف 12، 24، 36، 48 و 60 ماهه، سهولت ثبت نام و خرید اتومبیل توسط مشتریان خود را بهتر کرده است و مشتریان می توانند فارغ از انتخاب مدت زمان اقساط، برای تمامی محصولات قرار گرفته در لیست فروش هر 3 ماه یکبار اقساط خود را پرداخت کنند که جزییات بیشتر آن را می توانید در جدول زیر شاهد باشید.

طرح فروش اقساطی محصولات چری ویژه آبان ماه 98

طرح فروش اقساطی محصولات چری ویژه آبان ماه 98

نظرات
 
 
 
منصور 1398/8/6
به کسی توهین نمیکنم اما اگه من باشم مگه مغز خر خورده باشم تیگو ۷ مبلغ ۴۴۰ میلیون 🙄😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳
  • ارابه ی داخلی سوار 1398/8/7
    شما باید ارابه های ساخت داخل رو سوار شی عشق است لگن ملی
  • zak2012 1398/8/12
    در پاسخ به ارابه ی داخلی سوار
    شما آب رو بریز اونجا که میسوزه ، اصلا هم تابلو نیست جیره خور همین کلاش ها هستی
اشکان 1398/8/7
کسی که بتونه ماهی ۶-۷ میلیون قسط بده که نمیاد قسطی بخره. اصلا احتمالا چری هم نمیخره
امیر 1398/11/28
تیگو۷ با اقساط ۶۰ ماهه در میاد ۶۳۵ میلیون تومان نزدیک ۲۰۰ میلیون تومان سود میاد روش، مرگ بازار خودروی ایران جایی که حقوق حداقل کارگر دو میلیون تومان اون هم به زحمت میرسه به دو میلیون تومان 👎👎👎👎

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران