کشف کارگاه غیرمجاز پلمب و بسته‌بندی روغن موتور در رودهن

عکس نویسنده
علی صادقی
نویسنده
با توجه به گفته های فرمانده نیروی انتظامی شهرستان دماوند یک کارگاه غیر مجاز بسته بندی و تولید روغن موتور و گیربکس تقلبی خارجی در این شهرستان پلمپ شد.
به نقل از فارس محمدحسن محمدی در این خصوص اظهار کرد: در راستای اجرای مبارزه با پدیده شوم قاچاق کالا، مأموران پلیس امنیت شهرستان دماوند با اشرافیت کامل بر حوزه استحفاظی و پس از کسب اخبار موثق مبنی بر دپوی قاچاق کالا و تردد کامیون‌های مشکوک به داخل مکان مشخص در روستای مهرآباد رودهن عملیات برآورد اطلاعاتی و شناسایی کامل سوله فوق در دستور کار آنان قرار گرفت.
وی افزود: مأموران پلیس امنیت پس از اطمینان از صحت موضوع با هماهنگی مقام قضایی نسبت به بازرسی از کارگاه فوق اقدام کردند که تعداد قابل توجهی بشکه و بطری‌های روغن با مارک خارجی، مقدار قابل توجهی مشروبات الکلی دست‌ساز و دستگاه‌های تزریق و پلمب و بسته‌بندی روغن موتور و گیربکس کشف و ضبط شد. در راستای کشف این سوله، دو نفر متهم دستگیر و جهت معرفی به دستگاه قضایی به پلیس امنیت شهرستان دماوند منتقل شدند.
محمدی تصریح کرد: از مردم می‌خواهیم که در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ تماس حاصل کنند؛ برخورد با سودجویان و مقابله با قاچاق کالا از مأموریت‌های خطیر نیروی انتظامی است. عوامل ناامنی باید بدانند که مأموران جان بر کف پلیس، چشم بیدار و گوش شنوا در اقصی نقاط کشور هستند و همیشه فرصت سودجویی را از آنها خواهند گرفت.
نظرات
 
 
 
mahan 1398/8/8
واقعا ک😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران