40 میلیون تومان تسهیلات برای نوسازی تاکسی های پایتخت

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده
علیرضا قنادان مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهر تهران در مورد نوسازی تاکسی های فرسوده با تسهیلات قرض الحسنه گفت: در حال حاضر 25 هزار دستگاه تاکسی فرسوده در تهران وجود دارد که تا پایان سال 10 هزار تاکسی دیگر نیز به این تعداد افزوده خواهد شد و این تعداد به 35 هزار دستگاه تاکسی فرسوده خواهد رسید.
به گزارش خودروبانک و به نقل از ایسنا، وی ادامه داد: با کمک مسئولان ایران خودرو و صندوق کارآفرینی امید، تسهیلات 40 میلیون تومانی با سود 4 درصد ویژه نوسازی تاکسی های فرسوده شهر تهران ارائه می شود. خوشبختانه با کمک و همت مسئولان، نوسازی تاکسی های فرسوده از بن بست خارج شده و اولین سری خودروها از طریق صندوق کارآفرین امید بر اساس اولویت بندی تاکسی ها و سن فرسودگی تحویل داده شد.
مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهر تهران در ادامه بیان داشت: رانندگان باید علاوه بر این تسهیلات 40 میلیون تومانی، 20 میلیون تومان نیز آورده داشته باشند. این 40 میلیون تومان بعلاوه 20 میلیون تومان به همراه پول اقساط خودرو یکجا توسط صندوق کارآفرین امید به حساب ایران خودرو واریز می شود.
قنادان در پایان تصریح کرد: خوشبختانه رویکرد ایران خودرو تغییر کرده و تامین تاکسی را به مانند تکمیل خودروهای شخصی در اولویت کاری خود قرار داده است. همچنین در حال حاضر بیش از 130 راننده تاکسی وجه مورد نیاز را تکمیل کرده و به زودی تاکسی های نو خود را تحویل می گیرند.
نظرات
 
 
 
محمد 1398/8/11
همه دنیا بهترین ماشین ها رو برای حمل و نقل عمومی میزارن ، اینجا آشغال ترین ماشین های لگن سازهای داخلی رو با قیمت های تخیلی و حداکثر بهره میکنن تو پاچه راننده تاکسی مردم هم که باید هر آشغالی هست سوار بشن ، نتیجش این میشه که هوای شهر رو گند میگیره

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران