واکنش شرکت پخش فرآورده های نفتی به خبر کم فروشی بنزین در پمپ بنزین ها

عکس نویسنده
علی صادقی
نویسنده
شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران در اطلاعیه ای ضمن تکذیب شایعات پیرامون کم فروشی در جایگاه های عرضه سوخت، اعلام کرد: درپی انتشار برخی شایعات در فضای مجازی مبنی بر مشاهده کم فروشی در جایگاه‌های عرضه سوخت، با توجه به بازرسی‌ها و کنترل‌های انجام شده از سوی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران، هیچگونه کم فروشی در جایگاه‌های عرضه سوخت کشور گزارش نشده است و تایید نمی‌شود.
در ادامه این اطلاعیه آمده است، با توجه به کنترل و بازرسی مستمر جایگاه‌های عرضه و سوخت رسانی مطلوب در جایگاه ها، لازم است هموطنان از توجه به چنین شایعاتی و انتشار آن جدا خودداری کنید.

نظرات
 
 
 
erfan 1398/8/10
چرا اخه دروغ می گید توی همین پمپ بنزین شهرآرا توی تهران اونجا کم فروشی میکنن... همین 3شب پیش بود رفتم بنزین بزنم چراغ روشن بود. من 30تا بیشتر نزدم اما امپر تا اخر رفت بالا چسبید در صورتی که باید 38تا میزدم تا پر بشه. یا جند هفته قبل ترش پدرم با ماشین خودش رفت بنزین بزنه کل ظرفیت باکش 60تا هستش اما 65 تا زد:) ( نمایشگر پمپ عدد 65 رو نشون میداد)
Fateme 1398/9/21
سلام دقیقا خیلیهاشون کم فروشی می کنن دیشب جایگاه چیتگر سمت شهریار بنزین زدم گفتم ۶۰ بزن که فول پر بشه به گفت ۱۲۰ تا سهمیه داری ۶۰ تا پر کرد و ۹۰ تومن از من گرفت من خودم دیدم ۶۰ تا رو نشون داد. از اونجا که دور شدم دیدم تا ۴۰ تا بیشتر نرفت بالا. امروز رفتم سراغشون گفتم ببینید من چقدر سهمیه بنزین دارم که گفتن ۷۴ تا مونده . در واقع ۱۵ تا کم زده بود ولی پول ۶۰ تو رو از من گرفته بود همونجا هم گفتم که دستگاهتون رو دستکاری کردید من همیشه مسیر محل کارم هست اونجا بنزین می زنم این دومین بار بود که اینطوری می شد. فقط این سری خوبیش به این بود که ما سهمیه مشخص داریم و این چیزها نمایان می شه

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران