افت فروش ایران خودرو در ماه های اخیر و تولید مجدد ال 90

پس از پایان مهرماه شرکت های بورسی اقدام به انتشار گزارش های ماهانه تولید و فروش خود کردند. شرکت ایران خودرو در گزارش ماهانه خود از افزایش تولید گروه خودرویی پژو خبر داد.
به گزارش خودروبانک و به نقل از تجارت نیوز، در این گزارش ایران خودرو خبر از آغاز به کار دوباره خط تولید ال 90 داده است. تولید این گروه خودرویی در شهریورماه متوقف شده بود، اما در مهرماه سال جاری با تولید 81 دستگاه از این خودرو، مجددا تولید خودروی ال 90 آغاز شد.

تولید یک دستگاه وانت در مهرماه
ایران خودرو در بخش گروه وانت و سایر محصولات جدید شاهد افت تولید بوده است. بر اساس این گزارش در مهرماه سال جاری تنها یک وانت تولید و دو دستگاه نیز به فروش رسیده است.

افت 7 درصدی مبلغ فروش
مبلغ فروش کلیه گروه های خودرویی این شرکت در مهرماه با افتی 7 درصدی روبه رو شده و از 1500 میلیارد تومان در شهریورماه به 14 میلیارد تومان در پایان مهرماه رسید.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران