بنزینی های اروپایی در برابر الکتریکی آمریکایی؛ درگ نامتوازن + ویدئو

رقابت درگ همیشه بهترین و ساده ترین روش برای مقایسه دو اتومبیل با یکدیگر و تشخیص خودروی بهتر خواهد بود و زمانی جذابیت آن به اوج می رسد که شاهد رقابت گروهی از خودروهای همکلاس با یکدیگر باشیم. حال امروز چنین شرایطی فراهم شده و قصد داریم پای رقابتی بنشینیم که در آن سه خودروی بنزینی اروپایی به جان خودروی تمام الکتریکی تسلا افتاده اند تا میراث چندین ساله وسایل نقلیه بنزینی را حفظ کنند، اما آیا سه خودروی بنزینی این مسابقه می توانند در برابر الکتریکی آمریکایی تسلا حرفی برای گفتن داشته باشند؟
جواب این سوال را می توانید در ویدیو زیر شاهد باشید و با تماشای آن خواهید دید که خودروی الکتریکی تسلا به عنوان تنها نماینده وسایل نقلیه تمام الکتریکی در مقابل خودروهای سدان اسپرت معروف بازار با پیشرانه بنزینی قدرتمند قرار گرفته است. جمعی از خودروهای بنزینی متشکل از "مرسدس بنز AMG C63"، "بی ام و M3" و همچنین خودروی سدان اسپرت "آلفارومئو جولیا QV" که در برنامه تخت گاز گرد هم جمع شده و یک مسابقه درگ را ترتیب داده اند.

نظرات
 
 
 
مهدی 1398/8/13
و مخترع خودرو
یه بار دیگه اثبات کرد
بقیه برند ها هم نباشند
تغییری در صنعت خودروسازی پیش نخواهد آمد...
بنز یکه تاز صنایع خودروسازی جهان بوده هست و خواهد بود

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران