آغاز به کار نمایندگی 136 پرشیاخودرو در تهران

در سال جاری شبکه نمایندگی های پرشیاخودرو به خصوص در شهر تهران گسترده تر از قبل شده و پس از افتتاح نمایندگی های 134 و 135 به ترتیب در بلوار دادمان و خیابان مطهری تهران، اکنون شاهد آغاز به کار نمایندگی 136 پرشیاخودرو در زعفرانیه تهران هستیم.

نمایندگی 136 پرشیاخودرو روز یکشنبه 12 آبان ماه در خیابان مقدس اردبیلی شهر تهران رسما فعالیت خود را آغاز کرد. مشتریان می توانند با مراجعه به این نمایندگی از شرایط فروش پرشیاخودرو برای خودروهای BMW و MINI بهره مند شوند. ضمن فروش خودروهای نو این دو برند با اصالت اروپایی در نمایندگی 136 پرشیاخودرو زعفرانیه، امکان خرید و فروش خودروهای کارکرده نیز مهیا بوده تا مالکان خودروهای BMW و MINI با سهولت اقدام به تعویض خودروی خود نمایند. شوروم این نمایندگی واقع در منطقه زعفرانیه علاوه بر عرضه خودروهای نو و کارکرده BMW و MINI، اکسسوری و لایف استایل اورجینال آنها را نیز به فروش می رساند.
برای مشاهده آدرس و اطلاعات تماس کامل نمایندگی 136 پرشیاخودرو و دیگر نمایندگی های این شرکت به بخش "یافتن نمایندگی" در وب سایت مراجعه نمایید.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران