تردد کامیونت، وانت بار و موتورسیکلت در آزادراه تهران – قم ممنوع شد

سرهنگ نوراله خادم رئیس پلیس راه پایتخت اظهار داشت: به منظور جلوگیری از وقوع حوادث و تصادفات احتمالی در آزادراه تهران – قم، تردد برخی از وسایل نقلیه در ماده 5 قانون ایمنی راه ها ممنوع شده است. بر این اساس تردد کامیونت، وانت بار و موتورسیکلت در آزادراه تهران – قم ممنوع بوده و رانندگان این وسایل نقلیه برای تردد و جابه جایی کالای خود باید از مسیرهای جایگزین استفاده کنند.
به گزارش خودروبانک و به نقل از فارس، وی ادامه داد: در صورت تردد این نوع وسایل نقلیه، ماموران راهور طبق قانون با این افراد برخورد خواهند کرد و در صورت بروز هر گونه تصادف، رانندگان این خودروها مقصر صددرصدی خواهند بود.
رئیس پلیس راه پایتخت در پایان بیان داشت: از رانندگان خودروهای کامیونت، وانت بار و موتورسیکلت می خواهیم که در هیچ صورتی در آزادراه تهران – قم تردد نکنند.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران