فروش اعتباری کاپرا دوکابین توسط گروه بهمن آغاز شد + جدول

با اعلام گروه خودروسازی بهمن موتور، فروش اعتباری خودروی کاپرا دوکابین شرکت بهمن موتور از 20 آبان ماه 98 آغاز می شود.
بر اساس این طرح، فروش اعتباری خودروی کاپرا دوکابین شرکت بهمن موتور به تعداد محدود از ساعت 9 صبح روز دوشنبه مورخ 20 آبان ماه 98 آغاز شده و تا زمـان تـکمیـل ظـرفیت ادامه خواهد داشت.
گفتنی است که فروش این خودروها تنها به صورت اینترنتی و از طریق سایت های http://Bahman.iranecar.com و یا www.iranecar.com انجام می شود. با هدف جلوگیری از ثبت نام واسطه ها و افزایش امکان ثبت نام برای مصرف کننده نهایی خودرو، شرکت بهمن موتور فیلترهایی را قرار داده است که در صورت ثبت نام مغایر با آن، ثبت نام مشتری از سوی این شرکت یکطرفه ابطال و وجه ایشان مسترد خواهد شد. بهمن موتور خودروی کاپرا دوکابین خود را باتوجه به جدول زیر در اختیار مشتریان خود قرار خواهد داد و موعد تحویل آنان نیز حداکثر 20 روز کاری پس از تحویل مدارک ثبت نام به نمایندگی عنوان شده است که می توانید جزییات بیشتر آن را در جدول زیر شاهد باشید.

فروش اعتباری کاپرا دوکابین

فروش اعتباری کاپرا دوکابین

نظرات
 
 
 
zak2012 1398/8/20
آشغال چینی 264 میلیون !!

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران