فراری روما، قصیده جدید مارانلو در سبک GT

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده
فراری قصد دارد خودرویی جدید به نام روما را در سگمنت خودروهای GT، به بازار عرضه کند. این خودرو، یک سوپراسپرت موتور وسط بوده و می‌بایست بهترین عملکرد را در کلاس خود ارایه دهد. تصاویر جدید فراری روما، امروز در شهر رم و در یک رویداد، منتشر شد.
پیشرانه فراری روما، یک موتور 3.8 لیتری V8 با حداکثر قدرت 611 اسب‌بخار بوده و گیربکس فراری SF90 استراداله، یعنی هشت سرعته اتوماتیک بر روی آن نصب خواهد شد. فراری هرساله مراسمی را به نام فراری در رم، برگزار می‌کند. امسال این مراسم بسیار خاص برگزار شد و با رونمایی از این کوپه اسپرت همراه بود.
فراری روما از سوی شرکت سازنده، با عبارت "La Nuova Dolce Vita" به معنای زندگی شیرین و جدید رونمایی شد. این خودرو از خطوط طراحی مدرنی بهره‌مند شده، اما همچنان به ذات اصلی خودروهای اسپرت وفادار باقی‌مانده است. چراغ‌های جلو تیز و جلوپنجره مشبک، به همراه چراغ‌های تیز عقب و اگزوز‌های دوگانه، نشان‌دهنده محصولی از مارانلو خواهند بود که تاکنون آن را ندیده‌ایم. فراری بزودی جزئیات بیشتری را در خصوص این کوپه اسپرت، منتشر خواهد ساخت.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران