ساعات کار مراکز فنی به دلیل آلودگی هوا افزایش یافت + جدول

حسین مقدم مدیرعامل ستاد معاینه فنی خودروهای تهران اظهار داشت: هفته گذشته به دلیل قطع دو روزه سامانه سیمفای وزارت کشور، فعالیت مراکز فنی با اختلال مواجه شد و این مورد سبب نارضایتی برخی از شهروندان شد.
به گزارش خودروبانک و به نقل از فارس، وی ادامه داد: به دلیل افزایش آلودگی هوا در تهران، ساعات کار مراکز معاینه فنی در روز جمعه 24 آبان ماه افزایش می یابد. همچنین تمهیداتی برای افزایش ظرفیت پذیرش در مراکز معاینه فنی در نظر گرفته شده و شهروندان نگرانی در اینباره نداشته باشند.
مدیرعامل ستاد معاینه فنی خودروهای تهران در ادامه بیان داشت: البته در سایر روزهای هفته به خصوص بعدازظهرها مراکز معاینه فنی خلوت هستند، اما اگر احساس شود میزان مراجعه کنندگان افزایش می یابد، قطعا شیفت دوم در نظر گرفته خواهد شد تا هیچ نگرانی برای پذیرش خودروها نباشد.
در جدول زیر ساعات کار مراکز فنی شهر تهران در روز جمعه 24 آبان ماه ذکر شده است.

مراکز معاینه فنی

مراکز معاینه فنی

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران