مدیرعامل سايپايدک: قيمت قطعات يدكی سايپا افزايش نخواهد يافت

مدیرعامل سايپايدک گفت: با وجود برخی محرک ها در بازار و عواملی که می تواند به افزایش بهای قطعات و ارائه خدمات منجر شود، به منظور حمايت از مصرف كنندگان و مشتريان گروه خودروسازی سايپا، قيمت قطعات يدكی سايپا افزايش نخواهد يافت.

به گزارش سايپانیوز، نظام الدین وفا با اشاره به رويكرد سايپايدك در حمايت از توليد داخل و بومي سازي قطعات يدكي، افزود: سازمان خدمات پس از فروش سايپا با در نظر گرفتن سياست‌های ابلاغی مدیریت ارشد گروه سايپا و پس از بررسی های كارشناسی، با همراهی همه‌جانبه شبكه نمايندگی های مجاز و در راستای حمايت از مصرف كنندگان نهايی و مشتريان گروه خودروسازي سايپا، اقدام به توزيع قطعات اصلی و با كيفيت در شبكه نمايندگی ها و عامليت‌های فروش با قيمت‌های قبلي کرده و حتی براي بعضي از قطعات هم كاهش قيمت در نظر گرفته است.

وی تاكيد كرد: مالكان محصولات گروه سايپا به منظور تامين قطعات يدكی اصلي و با كيفيت مورد نياز خود، حتما به نمايندگي‌های سايپا و عامليت‌های فروش قطعات يدكی مجاز مراجعه کنند.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران