دستور قضایی برای ترخیص هزار خودرو وارداتی دپو شده در گمرک

سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع گمرک ایران از دستور قضایی برای ترخیص بیش از هزار دستگاه خودروی وارداتی دپو شده در گمرک خبر داد.
به گزارش خودروبانک و به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، احمد ذاکری سرپرست معاونت توسعه و مدیریت و منابع گمرک در جریان سفر به شهرستان آمل اظهار داشت: دستور قضایی مبنی بر ترخیص بیش از هزار دستگاه خودروی وارداتی دپو شده در گمرک صادر شده و تشریفات آن در حال انجام است.
وی ادامه داد: از دوسال گذشته با ممنوعیت واردات خودرو، بیش از صدها دستگاه خودروی وارداتی به دلایل همچون تخلف در ثبت سفارش وتغییر شرایط ارزی در گمرکات کشور دپو شده اند، که بخشی از این خودروها که به دلیل تخلفات صورت گرفته توسط مقام قضایی توقیف شده بودند، با دستور قضایی، بیش از هزار دستگاه از آنها برای ترخیص مجوز گرفته اند.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران