کد 25 کارت سوخت به چه معناست؟

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده
بامداد روز جمعه 24 آبان ماه بود که طرح سهمیه بندی بنزین دوباره اجرا شد و در این طرح بنزین سهمیه با نرخ 1500 تومان و بنزین آزاد با نرخ 3000 تومانی در دسترس قرار گرفت و باز هم کارت سوخت و دردسرهای آن شروع شد. در نگاه اول شاید بزرگ ترین مشکل برای کسانی باشد که کارت سوخت ندارند و مشکل موقت برای کسانی باشد که در انتظار دریافت کارت سوخت خود هستند، اما در این بین دارندگان قبلی کارت سوخت هم با مشکلات ریز و درشتی دست و پنجه نرم می کنند که یکی از مهم ترین آنان می تواند دریافت پیام "ابطال شدن کارت سوخت" و یا "کد 25" باشد که در خصوص آن توضیحات مختصری ارائه شده است.
به گزارش خودروبانک و به نقل از ایران جیب، پیام کد 25 هنگام استفاده از کارت سوخت می تواند مربوط به استفاده نادرست از آن و یا آسیب دیدن و مخدوش شدن فیزیک کارت سوخت باشد. علاوه بر این ممکن است مالک اتومبیلی که کارت سوخت به نام آن بوده، اقدام به ابطال و صدور المثنی کرده باشد و یا ممکن است اتومبیل شما در فهرست وسایل نقلیه فرسوده قرار گرفته باشد که در این صورت کارت سوخت ابطال خواهد شد. با دیدن این پیغام و اگر مالک اتومبیل و کارت سوخت هستید، می توانید برای صدور کارت المثنی به مراکز پلیس 10+ مراجعه کنید.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران